Wednesday, July 18, 2012

Myftinia Puke ju uron "Me hajer muajin e Ramazanit"Myftinia e rrethit Puke me rastin e muajit te bekuar te Ramazanit uron te gjithe besimtaret mysliman Gezuar muajin Ramazan 2012! Qofte muaj i begat dhe i lumtur per te gjithe familjet myslimane!

No comments:

Post a Comment

Xhamit e Pukes

Note: Only a member of this blog may post a comment.